SHIB Coin Yatırımcıları Dikkat: 3 Kritik Gelişme Var!

Shiba Inu ekosistemi, otomatik bir SHIB coin yakma mekanizmasının test edilmesinden BONE token maruziyetinin genişletilmesine ve gizemli bir mega transfere kadar uzanan bir dizi gelişmeyle heyecan uyandırmaya devam ediyor. Kafalarda soru işaretleri olsa da, genel hava meme-coin için artan ivme ve potansiyeli yansıtıyor. İşte detaylar…

SHIB coin yakım mekanizması test aşamasında

RagnarShib olarak bilinen Shiba Inu ekosistem ekibi üyesi, açıklama yaptı. Özellikle Shibarium’un otomatik SHIB token yakma mekanizmasının devam eden gelişimi hakkında önemli bir güncelleme sağladı. Ekip, SHIB topluluğu tarafından heyecanla beklenen bir özellik olan yakım portalını geliştiriyor. Bu portalı test etme konusunda önemli ilerlemeler kaydediyor. Layer 2 ölçeklendirme çözümü Shibarium’da merakla beklenen otomatik SHIB yakma mekanizması Puppynet üzerinde test aşamasına girdi. Bu önemli adım, SHIB’nin deflasyonist modeline potansiyel olarak önemli ölçüde katkı sağlıyor. Böylece, kolaylaştırılmış ve şeffaf token yakımının önünü açmaktadır.

Kesin bir mainnet lansman tarihi gizli kaldı. Ancak beklentiler yıl sonundan önce bir sürümün yayınlanacağına işaret ediyor. Puppynet’teki ilk dağıtım aşaması, çözümün iyileştirilmesi, verimliliğin sağlanması için kritik. Ayrıca sonuçta ana ağa geçmeden önce güvenilirliğinin artırılması açısından çok önemlidir. Shibarium ekibi, Shibarium ücretlerinin bir kısmını kullanarak SHIB tokenlarını manuel olarak yakıyor. Shibarium destekli beş yakma işlemi başlattılar. Ardından değeri 390.440 dolar olan 43 milyardan fazla SHIB tokenini yaktılar. Ancak bu manuel sürecin verimsiz performans ve şeffaflık eksikliği gibi zorlukları vardır.

BONE için önemli listeleme

ShibaSwap yönetişim tokenı ve Shibarium gas tokenı olan BONE dikkat çekti. Özellikle, OKX Africa’nın On-chain Earn programında listelenmesiyle daha fazla görünürlük kazanıyor. Bu, daha geniş katılım için kapıları açıyor ve kullanıcıları ağın büyümesine katkıda bulunmaya teşvik ediyor. BONE’un yakın zamanda EarnBIT’te listelenmesi kritik. Ayrıca Shibarium’da toplam 332 milyon işlemi aşması, değerini ve faydasını daha da sağlamlaştırıyor.

Balinaların transferi dikkat çekti

BTSE borsasından bilinmeyen bir cüzdana 23,9 milyar SHIB, yani yaklaşık 250.000 dolar tutarında sürpriz bir transfer yapılması merak uyandırdı. Alıcının BTSE ile etkileşim geçmişi potansiyel bir iç manevraya işaret ederken, önemli ETH varlıkları olası bir balina yatırımcısına işaret ediyor. Bu belirsizlik, SHIB’nin gelecekteki fiyat hareketleri hakkındaki spekülasyonları körükleyerek yatırımcıları tokenin mevcut birikim aşamasında potansiyel riskleri ve ödülleri tartmak zorunda bırakıyor.

Bu önemli gelişmeler umut verici bir tablo çizerken, meme-coin’lerin doğasında var olan volatiliteyi hatırlamak çok önemlidir. Yatırımcılar herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kapsamlı bir araştırma yapmalı ve dikkatli davranmalıdır. Ayrıca, Shiba Inu topluluğunu hedef alan dolandırıcıların her zaman mevcut olan tehdidi, şüpheli faaliyetlere karşı dikkatli olunmasını ve farkındalık yaratılmasını gerektirmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx