Esenyurt Belediye Başkanı Ahmet Özer, Yöre Derneklerini Ziyaret Ederek Bayramlaştı

Esenyurt Belediye Başkanı Ahmet Özer, ilçedeki yöre derneklerini ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı. Başkan Özer, “Sevgi paylaştığımız zaman azalmaz, çoğalır. Buna vesile olan en önemli günlerden biri bayramdır. Hepinizin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Başkan Özer, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde ilçede bir dizi ziyaret yaptı. Güne Serhan Tirit Merkez Camii’nde bayram namazını kılarak başlayan Başkan Özer, burada ilçe halkıyla bayramlaştıktan sonra Muş İli ve İlçeleri Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği’nin düzenlediği kahvaltı programına katıldı. Programda yoğun ilgiyle karşılanan Başkan Özer, herkesin bayramını kutlayarak Esenyurt için hizmete aralıksız devam edeceğinin mesajını verdi.

Kahvaltı programının ardından Zonguldak, Bartın, Karabük Eski 67’liler Derneği’nin düzenlediği bayram buluşmasına katılan Özer, bayramın barış ve kardeşlik duyguları içinde geçtiğini belirterek herkese teşekkür etti. Göleli Kadınlar Kooperatifi’ni de ziyaret eden Başkan Özer, burada kadınların yaptığı çalışmalar hakkında bilgi alarak, kadınlara kültürel değerleri yaşattıkları için teşekkür etti.

Bayramların sevgiyi paylaşmak açısından önemli olduğunu vurgulayan Özer, şöyle konuştu:

“SEVGİ PAYLAŞTIĞIMIZ ZAMAN ÇOĞALIR”

“Hepinizin Ramazan Bayramı’nı yürekten kutluyorum. Zorlu bir sürecin sonunda kısa bir süre önce belediyemizi devraldık. Bayram seyran demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bayramların tabii bizim kültürde ayrı bir yeri var. En önemli yeri sevgidir. İnsanın doğasında öyle hasretler var ki paylaştığınız zaman büyür. Ona da vesile olan günler vardır. Sevgiyi paylaştığımız zaman azalmaz, çoğalır. Buna vesile olan en önemli günlerden biri bayramdır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx