Yiğit Marcus Aral’ın servetinin kaynağı ortaya çıktı

Önceki gün Nişantaşı’nda gazetecilerle ayaküstü sohbet eden Aral, Bali tatilleriyle ilgili şöyle konuştu: “Bali’ye hem iş hem tatil için gittik. Benim orada bazı projelerim vardı. Bali’de sürekli bir mülk de edinmek istiyoruz ama Şevval, Türkiye’ye özleyince döndük.”

Miami’de okyanus kenarında havuzlu bir malikanede yaşayan Yiğit Marcus Aral, geçtiğimiz aylarda da Rumeli Hisarı’nda tarihi bir köşkü kiraladı. Aral; aylık kirası 120 bin TL olan Boğaz manzaralı, havuzlu ve tam bin 100 metrekarelik villa için “Biraz malikane gibi oldu ama Miami’de de büyük evde oturuyorduk. Aynı konfor olsun diye tercih ettik” demişti.

Takvim Gazetesi’nden Doğan Savaş’ın haberine göre lüks yaşantısının sırrı merak konusu olan yazılım mühendisi Yiğit Marcus Aral, şunları söyledi:

“Yurt dışında emlak işleri de yapıyorum. Aynı zamanda kripto yatırımlar da yapıyorum. Gösterişli bir hayat yaşadığımızı da düşünmüyorum. Bana göre normal bir hayat yaşıyoruz.”

Aral, sevgilisi Şahin’in katıldığı bir programdan sonra çok eleştirildiği için bunalıma girip Türkiye’yi terk ettiği iddialarıyla ilgili olarak da şöyle konuştu:

“Bizim zaten kışı burada geçirmeyelim diye planlarımız vardı soğuk malum buralar. Bu konuları fazla kafaya takmıyor enteresan şekilde, başkası olsa depresyona girerdi.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir