Xiaomi, 5 yeni Xiaomi Akıllı Ev ürününü piyasaya sürdü!

Xiaomi, Filipinler ve Malezya’da Xiaomi 12 Lite’ı piyasaya sürdü Şirket bununla da kalmayıp ayrıca, iki Güneydoğu Asya ülkesinde de 5 yeni Xiaomi akıllı ev IoT ürününü ortaya çıkarma fırsatını yakaladı. Bu akıllı ev ürünlerinin yerel fiyatları ve isimleri şu şekilde:

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact – RM 459, PHP 4799 (86 USD)
Xiaomi Akıllı Kapı Zili 3 – RM 359, PHP 3299 (59 USD)
Xiaomi Akıllı Evcil Hayvan Mama Besleyici – RM 459, PHP 5199 (93 USD)
Xiaomi Akıllı Evcil Hayvan Çeşmesi – RM 279, PHP 3299 (59 USD)
Xiaomi Mi Akıllı Hava Fritözü 3.5L RM 359, PHP 2990 (54 USD)Xiaomi Akıllı Hava Temizleyici 4 Kompakt

Xiaomi, 5 yeni Xiaomi Akıllı Ev ürününü piyasaya sürdü!

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact, şirketin portföyündeki bugüne kadarki en küçük hava temizleyici olarak karşımıza çıkıyor. TÜV Rheinland tarafından onaylanan hava temizleyici, 3’ü 1 arada filtreleme yoluyla 0,3 mikron kadar küçük parçacıkların %99,97’sini yakalıyor. Bu akıllı ev aygıtı ayrıca, dört renkli bir gösterge ışığıyla gösterilen iç mekan hava kalitesi izleme sunuyor.

Xiaomi Akıllı Kapı Zili 3

Xiaomi Smart Doorbell 3, 2K çözünürlüklü bir gözetleme kamerası ve karanlıkta net video görüntüleyebilen dahili yüksek güçlü kızılötesi ışıklarla donatılmış akıllı bir ev kapı zili. Kamera, tüm ön kapı basamak alanının panoramik olarak görüntülenmesine olanak tanıyan 180 derecelik ultra geniş görüş açısı ile donatılmış. Akıllı kapı zili, kameranın yanı sıra ziyaretçiler için interkom özelliğine de sahip olup, apartmanlarda ve apartmanlarda yaşayanlar için ideal.

Xiaomi Akıllı Evcil Hayvan Mama Besleyici ve Akıllı Evcil Hayvan Çeşmesi

Evde evcil hayvanı olanlar için Xiaomi, kendi Akıllı Evcil Hayvan Mama Besleyicisini ve Akıllı Evcil Hayvan Çeşmesini duyurmaya karar verdi. Akıllı Evcil Hayvan Besleyici ve Akıllı Evcil Hayvan Çeşmesi, 24 saat otomatik evcil hayvan besleme ve su dağıtma makinesi. Her ikisi de, yiyecek miktarını ve besleme süresini izlemek ve ayrıca çeşmeyi temizlemek veya filtreyi değiştirmek için uzakta olduğunuzda Xiaomi Home/Mi Home uygulamasıyla da uyumlu.

Xiaomi Mi Akıllı Hava Fritözü 3.5L

Bu da ilginç bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor. Mi Home uygulamasıyla entegrasyon sayesinde, kullanıcıların 24 saate kadar önceden pişmiş bir yemek planlamasına olanak tanıyan uygulama ile artık fritözünüzü uzaktan kontrol edebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.