Volkswagen, Renault, Hyundai, Fiat Ocak 2022 araba kampanyalarında indirim! 244 bin 900 TL’den satışa çıktı

Aracını yenilemek isteyenler iyi bir kampanya ya da fırsat yakalamak istiyor. Uygun fırsatlardan faydalanarak araç sahibi olmak isteyen milyonlar Volkswagen, Renault, Hyundai ve Fiat gibi markaların 2022 kampanyalarına gözünü dikti. 2022 kampanyaları 244.900 liraya kadar düşen fiyatlarla araç sahibi olmayı mümkün kılıyor. Orta ve düşük segment araba almak isteyenler ve araçlarını yenilemek isteyenler kampanyalardan yararlanarak yeni araçlarına kavuşabilir.

2022 ARABA KAMPANYALARI VE İNDİRİMLERİ

Volkswagen, Renault, Hyundai ve Fiat’ın popüler modelleri kampanyaya girdi. Marka ve modellerin güncel fiyatları ve kampanyaları fiyatları markaların internet sitesinden takip edilebiliyor. Araçlarını bu markalarla yenilemek isteyenler bu kampanyaları takip ederek çok daha uygun fiyatlara araç sahibi olabiliyor. Örneğin Fiat Yeni Egea Sedan 244.900 liradan satışa sunuluyor. Bu fiyat Hatchback için 260.000 liraya yükseliyor. Fiat’ın popüler modeli Panda ise 326.000 liradan başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor. Orta segment araçlarda 500x serisi bir araca sahip olmak içinse 470.000 liradan başlayan fiyatları gözden çıkarmak gerekiyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ Arabanızın görünüşünü elit seviyeye çıkaracak yöntem!Arabanızın görünüşünü elit seviyeye çıkaracak yöntem!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.