Ünlü çifte “Sapanca’da bungalov” dolandırıcılığı

Yıldız Çağrı Atiksoy ile eşi Berk Oktay, Ramazan Bayramı’nı Sapanca’daki bungalov evlerde geçirmek istedi. Instagram’da gördükleri bir firmaya ücretin yarısını ödeyip rezervasyon yaptırdılar. Dün sabah Sapanca’ya gittiklerinde ise dolandırıldıklarını anladılar.

Oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy 2 yıldır birliktelik yaşadığı oyuncu Berk Oktay ile geçtiğimiz geçen yıl şubat ayında nişanlanmıştı. Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, daha önce yaptıkları açıklamalarda nikah tarihlerini 10 Eylül olarak açıklamıştı.

İkili, nikâh tarihini erkene çekerek 30 Ağustos’ta evlendi. Sade bir törenle hayatlarını birleştiren ünlü çift, sessiz sedasız evlenmişti. Yıldız Çağrı Atiksoy ile Berk Oktay, Ramazan Bayramı’nı baş başa geçirmek, doğanın içinde romantik anlar yaşamak istedi.

Sosyal medyada ilanlarını görüp beğendikleri Sapancalux Bungalov Evler’e rezervasyon yaptırdılar. Konaklama ücretinin yarısı olan 6 bin TL’yi de önceden banka yoluyla gönderdiler.

Çift dün sabah otomobilleri ile yola çıktı. Sapanca’ya varıp ilandaki adrese ulaşınca şok oldular. Zira ne bir yetkili vardı, ne de kalacakları bungalov…

Çift haliyle çok sinirlendi. Yıldız Çağrı Atiksoy, “Bunlar dolandırıcı çeteymiş. Bayram günü kalktık gittik ama böyle bir yer yok” dedi: “O paranın kat kat fazlası çıkacak sizden, rezil pislikler. Bizi dolandırmanın bedelini ödeyeceksiniz. Asla peşinizi bırakmayacağız. Telefon ettik, ‘Yanlış numara’ diye açtı yüzsüzler. Berk’i de beni de sosyal medyadan engellediler. İlk işimiz dava açmak olacak.”

Yıldız Çağrı Atiksoy suç duyurusunda bulunup olayı mahkemeye taşıyacağını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir