TUĞBA ÖZERK KLİBİNİ DOLANDIRILAN ANADOLUFARM MAĞDURLARININ PARASIYLA MI ÇEKTİ?

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na konu olduğu üzere bir süre önce yeni sevgilisi Gökmen Şen’in Tuğba Özerk’in azmettirmesi ile kendisini suç örgütü lideri olarak tanıtarak tehdit etmesi iddiasının haber konusu olması üzerine Tuğba Özerk’ten sanal karşı atak geldi.

Tuğba Özerk habere karşı karanlık sevgilisini aklamak için savunmaya geçerek gizemli sevgilisi Gökmen Şen’in zengin iş adamı olduğunu ispatlamaya çalıştı.

TUĞBA ÖZERK’İN GİZEMLİ SEVGİLİSİ SUÇ ÖRGÜTÜ LİDERİ Mİ? ( HABER LİNKİ)

Kendisini suç örgütü lideri olarak tanıtarak insanları tehdit ettiği iddia edilen Gökmen Şen’in instagram hesabında; Brüksel ve İstanbul Merkezli vinç pazarlama şirketi GST vinç firmasının sahibi olduğu yazıyor.

Fakat Gökmen Şen’in sözde şirketinin İstanbul’da bir adresi olmadığı gibi, Belçika’daki şirket adresinin de vinç işiyle alakası olmadığı iddia ediliyor. Yine Gökmen Şen’in aynı emlak komisyoncuları gibi başkalarının satılık vinçlerini tespit edip hesabına koyarak satmaya çalışan bir pazarlama elemanı olduğu da iddia ediliyor.

Tuğba Özerk’in işadamı olarak tanıttığı sanal vinççi’nin kendi evi olmaması, Tuğba Özerk’in evinde kalması, bir arabası dahi olmaması karşısında; alındığı iddia edilen pahalı hediyeler ve çekilen pahalı klibin paralarının Anadolufarm mağdurlarının paralarıyla mı karşılandığı sorusunu akla getiriyor.

İSA KARADEMİR VURGUN PARASIYLA TUĞBA ÖZERK’E EV İLE ARABA MI ALDI? (HABER LİNKİ)

Tuğba Özerk’in yılardır herhangi bir işinin olmaması ve para kazanamasına rağmen lüks bir yaşam yaşaması da bu değirmenin suyunun nereden geldiği konusunda merak uyandırıyor.

Anadolufarm mevduatı ile Tuğba Özerk’e yatırım yaptığı iddia edilen ve geçtiğimiz günlerde cezaevinden tahliye edilen İsa Karademir’in hapse girince terkedilmesi ve Tuğba Özerk’e yaptığı yatırım miktarı konusunda yapacağı açıklama da merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir