Trendyol yemekte yüzde 50 indirim fırsatı! Üstelik her siparişe indirim kuponu!

Dijital yemek servisleri arasındaki rekabet gittikçe kızışıyor. Bilindiği üzere bu sektördeki ilk büyük isim Yemek Sepeti’ydi. Fakat sonrasında Getir Yemek ve Trendyol Yemek de bu oyuna dahil oldu. Özellikle Getir Yemek ve Trendyol Yemek yaptıkları kampanyalar ile Yemek Sepeti’nin önemli oranda müşterisini kendine çekti.

Bu durumu lehine çevirmek isteyen Yemek Sepeti önce tasarımını baştan aşağı yeniledi. Lakin bu tasarım çok fazla beğenilmedi. Sonrasında indirim ve bonus kampanyalarına hız verdi. Bu resti gören Getir Yemek ve Trendyol Yemek de kampanyalarına hız verdi.

Özellikle son dönemde Trendyol Yemek birbirinden muazzam kampanyalara imza atıyor. Dev kuruluşlarla anlaşmaya varan Trendyol, kendi sistemine özel menüler çıkarttı. Bununla da yetinmeyen Trendyol yemek yedikçe bonus kupon kampanyasını devreye soktu. Bu kampanya dahilinde yedikçe 10 TL, 15TL ve 20TL olmak üzere üç indirim kuponu kazanabiliyorsunuz.

Trendyol yemekte yüzde 50 indirim fırsatı! Üstelik her siparişe indirim kuponu!

Bununla da yetinmeyen Trendyol Yemek, bir çok dükkanda geçerli yüzde 50 indirim kampanyasını devreye soktu. Dilerseniz buradan Trendyol Yemek sayfasına ulaşarak yüzde 50 indirimli yemek siparişinizi verebilir ve üzerine de 10TL indirim kuponu kazanabilirsiniz.

Dip not olarak belirtelim. Trendyol Yemek sadece uygulama üzerinde mevcut. Ayrıca zaman zaman indirim linki çalışmıyor. 2. veya 3. girişten sonra yüzde 50 indirim kampanyasını uygulayabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.