Takıları geri mi istiyor? Hadise ve Mehmet Dinçerler’den açıklama gecikmedi

Hem müzikleri hem de toplumsal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla beğenileri kazanan müzikçi Hadise Instagram hesabı üzerinden Mehmet Dinçerler ile boşanacağını ilan etmişti. Bunun ardından ise Dinçerler ile ilgili gündeme düşen savlar var.

Büyük bir aşk ile evlenen Hadise ve Mehmet Dinçerler boşanma kararı aldı. Hadise’nin bir konserinde sahnede müzik söylerken ağlaması üzerine Hadise boşanıyor mu? Formunda sorular gündeme gelmeye başlamıştım. Bu olayın üzerine ise Hadise eşi ile meseleler yaşadığını duyurmaya başlamış ve akabinde da boşanma davası açılmıştı. Mehmet Dinçerler ile ilgili olay sonrasında büyük savlar gündeme geldi. Argümanlara nazaran Dinçerler 3 milyon TL fiyatındaki yüzüğü geri istedi. Bu argümanlara karşılık Dinçerler yanıt vermekte gecikmedi.

Mehmet Dinçerler ile evli olduğu periyotta usulünde değişmeler olan Hadise son konserlerinde yeniden sahnelere eski bahadır kıyafetleri ile geri döndü. Sonrasında ise çiftin yüzüklerini takmamaya başlaması dikkatleri çekti ve akabinde da Hadise’nin sahnede ağlaması olayın gündeme gelmeye başlamasına sebep oldu.

Olan bütün olayların akabinde Hadise’nin meskeni terk ettiği savları öne sürüldü. Bütün bunların akabinde ise Hadise mahkemenin yolunu tutarak boşanma sürecini başlattı.

HADİSE BOŞANMA İLE İLGİLİ NE DEDİ?

Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile “Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet’e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim” kelamlarını kullanan hadise artık boşanma yoluna büsbütün girdiklerini söz etti.

İDDİALARA MEHMET DİNÇERLER CEVAP VERDİ

Hadise’nin yaptığı paylaşım üzerine Dinçerler de karşı bir atılım yaparak eşi ile olan fotoğrafları kaldırdı. Akabinde ise çift birbirlerini takipten çıkardılar. Bunların akabinde ise Dinçerler de toplumsal medyadan bir açıklamada bulundu, “Öne sürülen argümanları şaşkınlıkla karşılıyorum. Evliliğimizi sonlandırmak ortak görüşümüz doğrultusunda olup tek istediğim süreci herkes için en iyi olacak halde hürmet çerçevesinde bitirmektir. Diğer hiçbir talep ve isteğim olmamıştır” diyen Dinçerler tezlere karşı bir açıklama yapmış oldu.

DİNÇERLER HAKKINDAKİ İDDİALAR

Dinçerler ile ilgili 2.Sayfa’nın haberine nazaran düğünde takılan takıları ve evlenme teklifi ettiği 3 milyon TL pahasındaki yüzüğü gerii istedi. Bunun üzerine ise Hadise’nin paylaşımında “anlaşarak sonlandıramadığımız” halinde bir cümle olması tezlerin hakikat olup olmadığını düşündürdü.

MENAJER HABERİ DOĞRULADI

Hadise’nin menajerliğini yapan Haluk Şentürk de Snob Magazin’e verdiği demeçte haberlerin yanlışsız olduğunu tabir etmiş ve Hadise’nin de menajerine söylediği “Boşanma dilekçesini verdim. Arayanlara boşanacağımı açıklayabilirsin” kelamının üzerine sürecin başladığını söz etmişti. Müzikçi ise dilekçesini Beykoz Adliyesi’ne verdi. Boşanmanın sebebi merak edilse de ortaya atılan varsayımlar Dinçerler’in baskı uygulaması ve kıyafetine konser durumuna karışmasından kaynaklı olabileceği istikametinde. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.