Son Dakika! Lider Erdoğan: 15 dakika geç kalsaydım, karşınızda olmayacaktım

Cumhurbaşkanı Erdoğan satır başları ile şunları söyledi 

Türkiye’yi istihdam, üretim cari fazla yoluyla büyütme anlayışı üzerine konseyi iktisat planının en büyük garantisi sizsiniz. 

Bu ülkenin gelişmesi büyümesi için istihdam yaratan herkes takdire şayandır. 

Bizim için olmaz denilen Marmaray’ı denizin altından girip milletimizin hizmetine sunduk. 

Tıpkı biçimde Avrasya’yı milletimizin hizmetine açtık. 

Yavuz Sultan Selim ve Osman Gazi Köprülerini yaparak hizmete aldık

Bu işin finali de Çanakkale Köprüsü’nü de yapmak suretiyle oraya imzayı attık. Çanakkale Köprüsü ile Asya ve Avrupa’yı bir defa daha bağladık. 

Aşkınız varsa ve ülkeye birşey yapma isteğiniz varsa yaparsınız. 

Türkiye o denli bir muhalefet ile başbaşa ki, yalnızca muhalefet yapmak değil, akılları bulandırmaktan diğer bir yaptıkları yok. 

1960’lı yıllarda ne dedilerse bugün de birebirini söylüyorlar. Merhum Menederes için uçaklar dolusu altın yurt dışına kaçırdı demişlerdi. Artık de benim için tıpkı sözleri kullanıyor. Utanmadan kaçacak diyor. Erdoğan’ı 15 Temmuz’da kaçırtamadınız, ancak sen tankların ortasından kaçtın. FETÖ’cü güvenlikçiler sayesinde Bakırköy Belediyesi’ne kaçtın. Keyif kahvesi içtin. Ben ise şayet 15 dakika geç kalsaydım tahminen karşınızda olmayacaktım. Rabbimin takdiri ne ise o olur. 

Benim için Vakıflara para aktarıyor diyen Bay Kemal’den aldığım tazminatları TÜRGEV üzere vakıfları gidiyor. Böylelikle bir hayra yarıyor. 

Detaylar geliyor 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.