Kılıçdaroğlu’nun ‘elektriği kesilen vatandaş’ diye ziyaret ettiği şahıs konuştu: Bana vaatler verip palavra söylettiler kumpasa getirdiler elektriğim kesilmedi

Kemal Kılıçdaroğlu’nun bir elektrik gösterisi tekrar tutmadı! Elektriğe yapılan artırımları protesto eden CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, faturasını ödememiş ve probleme dikkat çekmek için elektriği kesilen aileleri ziyaret etmişti.

Kılıçdaroğlu’nun ziyaret ettiği ailelerden birisi olan Ankara’nın Mamak ilçesinde yaşayan İbrahim Öztürk’ten aylar sonra dikkat çeken itiraflar geldi.

“VAATLERLE ELEKTRİĞİNİN KESİK OLDUĞUNU SÖYLETTİRDİLER”

Sabah’ın haberine nazaran; Öztürk, Kılıçdaroğlu’nun ziyareti öncesi vilayet ve ilçe liderinin meskenine gelerek incelemelerde bulunduğunu, elektriği kesik olmadığı halde vaatlerle elektriğinin kesik olduğunu söylettirildiğini aktardı.

“VERİLEN KELAMLAR YERİNE GETİRİLMEDİ”

Verilen kelamların yerine getirilmediğini söz eden Öztürk, şunları söyledi: “Bana vilayet lideri ve ilçe lideri “Eksiğin neyse biz tamamlayacağız, yapacağız” dedi. Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla meskenime büyükşehirden gruplar geldi, konutumu incelediler. Konutumda hiçbir şey olmadığını gördüler, sana her şeyi getireceğiz dediler.”

“ARIYORUM YANIT VERMİYORLAR”

Öztürk, meskenine yapılan ziyaretin akabinde iletilerine, aramalarına rastgele bir halde dönüş olmadığını belirtti ve CHP meclis üyelerinin de kendisiyle ilgilenmediğini aktardı.

“BANA TEKRAR MURAT KÖSE SAHİP ÇIKTI”

Yaşananlar nedeniyle Lider Erdoğan ve Mamak Belediye Lideri Murat Köse’den özür dileyen İbrahim Öztürk “Bana yardımcı olmalarını elimden tutmalarını istiyorum. Bunlar belediyeyi bana karalattılar, bana sahip çıkmadılar. Bana yeniden Murat Köse sahip çıktı. Konutumun bütün eksiklerini tek tek getirdi.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.