Candan Erçetin’in acı günü: ‘Size tavsiyem budur, yalnızca sevin’

Ünlü sanatçı Candan Erçetin’in köpeği “Irma” hayatını yitirdi. Acı haber, Yorkshire Terrier cinsi köpeğe ait “irmadiyorki” kullanıcı ismiyle açılmış toplumsal medya hesabından duyuruldu. Kelam konusu hesabın Candan Erçetin tarafından yönetildiği iddia ediliyor.

Irma’nın Instagram hesabından yapılan paylaşımda şu sözler kullanıldı:

“Dileğim, dünyada sevgisizlik yüzünden yaşanan tüm kötülüklere inat, sevdiklerinizle birlikte hoş, keyifli, sevinç dolu bir bayram geçirmeniz…

Ben bu bayram ve bundan sonraki tüm bayramlarda sizlerden uzakta olacağım lakin esasen dünyaya sevmeye, sevilmeye ve bunun nasıl olacağını öğretmeye gelmiştim ve bunu başardım. Etrafımdaki herkese salt sevginin, katışıksız, karşılıksız sevginin nasıl olabileceğini gösterdim. Annem de beni o denli sevdi. Biraz erken ve çok ani gitmek zorunda kaldım fakat ektiğim sevgi tohumları dokunduğum herkeste yaşamaya devam edecek, eminim.”

“SADECE SEVİN…”

“Kızdığım oldu, kıskandığım oldu, beni korkutmaya çalışanlar hatta benden korkanlar oldu. Bir kiloluk vücudum vardı ancak çok kilolukları sevgimle hizaya getirdim. Size de tavsiyem budur, yalnızca sevin… Ancak o denli sözlerle değil varınızla yoğunuzla sevin, her hücrenizle, her duygunuzla sevin ve sonra görün bakın kötülük size nasıl işlemeyecek, nasıl da yanınızdan geçip gidecek. Böylelikle her sevdiğinizde beni hatırlarsınız. Tavsiyelerim ve iletilerim sürecek zira dünyayı lakin daima birlikte güzelleştirebiliriz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.