Çağdaş Holding duyurdu: Bodrum’a ikinci Akana geliyor

Çağdaş Holding İcra Şurası Üyesi Dağlarca Çağlar, “İnşaat ve turizm alanındaki özgün projelerimize yenilerini ekleyeceğiz. Akana markasıyla Cennet Koyu’nda birincisini açtığımız butik otelin, ikincisini de yeniden Bodrum’da çok özel bir lokasyonda hayata geçireceğiz” dedi.

1990’lardan bu yana Bodrum iktisadının gelişimi için farklı kesimlerde yatırım yapan Çağdaş Holding, Bodrum’u dünyanın önde gelen turizm destinasyonları ortasına sokacak projelerine devam ediyor. 1997 yılından bu yana Bodrum’da faaliyet gösteren ve bölgenin inşaat bölümünün değerli tedarikçileri ortasında yer alan Çağdaş Beton’u satan Çağdaş Holding, gayrimenkul ve turizm projelerine yük verecek.

Bodrum’un turizminde marka imajını güçlendirecek projelere ve iş birliklerine imza atan Çağdaş Holding, Bodrum Turgutreis’te Swissotel Resort Bodrum Beach, Bodrum Yokuşbaşı’nda Swissotel Residences Bodrum Hill ve Bodrum Cennet Koyu’nda Akana Hotel projeleriyle Bodrum’a dünyanın değerli markalarını getirdi.

BODRUM’A İKİNCİ AKANA GELİYOR 

Bodrum’un yalnızca Türkiye için değil dünya turizm atlasında çok kıymetli bir paha olduğunu belirten Çağdaş Holding İcra Konseyi Üyesi Dağlarca Çağlar, “Beton bölümünde yıllarca kalite ve inancın adresi olarak hem kendi inşaat projelerimize hem de Bodrum Yarımadası’ndaki seçkin konut ve otel projelerine beton tedariğinde bulunarak bölgenin gelişimine katkı sağladık. Fakat pandemiyle birlikte Bodrum’a artan ilgi ve talep sonucu artışa geçen yapılaşmanın akabinde yeni bir periyoda girmeye ve değişime karar verdik. Konutumuz olan Bodrumumuzda tedarikçi değil; sürdürülebilir bir Bodrum’a istikamet veren tarafta olmak istedik. Bu vizyonla alışılagelmişin dışında daha hassas, daha seçici ve özel projeler geliştirme kararı aldık” dedi.

İnşaat ve turizm alanındaki özgünlüklerini koruyarak gayelerini daha da büyüteceklerini belirten Çağlar, turizmde Akana markasıyla Cennet Koyu’nda birincisini açtıkları butik otelin, ikincisini de tekrar Bodrum’da çok özel bir lokasyonda açacaklarının bilgisini paylaştı. Çağlar, “Doğasından tarihine, kültürel dokusundan mimari estetiğine kadar Bodrum’un tüm kıymetlerine sahip çıkmaya ve bu kıymetleri en üst seviyede gözeten projelerimizle, Bodrum’un marka algısını müdafaaya, geliştirmeye ve sürdürülebilir kılmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.