Bu Prosedür Sayesinde Migren ve Zonklayan Baş Ağrılarını Ortadan Kaldırabilirsiniz!

Örneğin, grip semptomlarına yahut makûs bir gece uykusuna bağlı hafif baş ağrılarımız olabilir. Bunun yerine, kalıtsal şartlar nedeniyle şiddetli lokalize migrenlerden muzdarip olabiliriz. Sorun yahut tetikleyici sebep ne olursa olsun, atak geçirenlerde ağrıya bir deva bulma dileği her vakit sabit kalacaktır.

Bu YOL BAŞ AĞRILARINI HAFİFLETEBİLİR

Birtakım araştırmalara nazaran baş ağrısı çekmeye başlarsanız, nörolojik bir ziyaret için uzman doktora başvurmanız tavsiye edilir. Bu durumda bulantı yahut kusma üzere öteki semptomlarla bağlantılı şiddetli nöbetler olup olmadığına bakılmaksızın denetim edilmesinde yarar var. Baş ağrısının tipi belirlendikten sonra, tecrübeli bir tabip ağrının birinci belirtileri ortaya çıktığında alınması gereken ağrı kesicilerin kullanılmasını önerebilir.

BU DOĞAL USUL SAYESİNDE MİGREN, BAŞ AĞRISI, ZONKLAYAN BAŞ AĞRILARI HAFİFLETİLEBİLİR.

Uzmanlar ayrıyeten, migren ataklarının ölçüsünü azaltmak için önleyici bir tahlil, yani yağlı yiyeceklerden ve papatya üzere yararlı infüzyonlardan arındırılmış bir diyet önereceklerdir. Biz de erken evre bir baş ağrısının tetiklediği ağrıyı denetim altına almak için yardımcı olabilecek doğal bir tekniği sizlere önermek istiyoruz.

BAŞ AĞRISINA DEVALAR

Başparmak ve bileklerimiz dahil olmak üzere kendi kendimize uygulayacağımız masaj sayesinde baş ağrılarına sebep olan tipik ağrıları hafifletebiliriz. Baştaki kan damarlarının daralması, kan akışının azalmasına neden olarak baş ağrısını tetikler. Birkaç dakika uygulanan bu masaj deveranı yine harekete geçirebilir ve damarların daralmasına karşı koyabilir.

Bunu yapmak için, odamızda karanlıkta dinlenmeli ve oturmalıyız. Evvel sol elin parmak uçlarına sonra sağ elin parmak uçlarına masaj yapmaya başlamamız gerekecek. Ağrıyı bilhassa ensede hissediyorsak başparmağımızı bileğe kadar masaj yapmak zorunda kalacağız. Hafif semptomlar varsa ve başlangıç ​​aşamasında migren, baş ağrısı, zonklayan baş ağrıları bu masaj sayesinde giderilebilir. Bununla birlikte, her vakit sık görülen baş ağrılarının hekiminize bildirilmesi gerektiğini unutmayın.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.